Servis

Naše servisní stredisko - autorizovaný servis technologií Harvia v ČR a SR.

Naše servisní stredisko vykonává jediný autorizovaný servis technologií Harvia v ČR a SR. Pokud chcete zachovat záruku a neohrozit vaší bezpečnost v sauně, neopravujte technologii sami či pomocí neautorizovaných opravářů.


 

Provádíme servis, repasování a opravy vadných topidel Harvia, součástek a zařízení jako jsou saunové regulace, saunová topidla, parní generátory.


 

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, provozujeme montáže saun, saunových i parních technologií, na přání nainstalujeme veškeré naše produkty u vás doma. Tak zajistíme, aby vám technologie vydržela co nejdéle. 


 

Dodáme vám originální náhradní díly, které potřebujete. Většinu spirál, vnitřních částí saunových kamen a jednotek a dalších náhradních dílů vedeme skladem a můžeme je tak po ČR zaslat do druhého dne, ostatní na objednávku dodáme do tří týdnů. 


 

Pošlete nám poptávku na instalaci či opravu technologie či sauny na adresu info@harvia.cz, naceníme vám termín a cenu výjezdu našeho technika. Či využijte náš kontaktní formulář.

Doporučujeme vám však nejdříve telefonicky kontaktovat našeho servisního technika na

tel. +420 722 957 248 a problém zkonzultovat, je možné, že je jednoduše uživatelsky odstranitelný a vyhnete se tak dodatečným nákladům.


Novinky
Nově spuštěn servis technologií!

Spustili jsme oficiální autorizovaný servis technologií Harvia v ČR a SR. Odkaz najdete v horním menu.


Anketa
Jaký typ sauny preferujete?

Finská sauna
 628230
Infrasauna
 617694
Parní sauna
 607125


Kontakty
Emailová adresa: info@harvia.cz Telefon: +420 545 214 689 Webové stránky: www.harvia.cz